פיזיותרפיה בחיפה

פיזיותרפיה בראשון לציון

חוזרים לתפקוד מלא

איך יודעים שטיפול הפיזיותרפיה טוב?
כשהמטרה היא לא להשיב אתכם לפעילות בהתאם למצב הקודם לפני הפציעה, אלא להחזיר אתכם טובים הרבה יותר מקודם.

מתי בפעם אחרונה טופלתם על ידי מי שטיפלו בספורטאי נבחרות ישראל או בדוגמניות המפורסמות בארץ ובעולם?

עכשיו זה אפשרי. טיפולי הפיזיותרפיה האיכותיים של קינטיקס פתוחים לקהל הרחב - ספורטאים מקצועיים, ספורטאים חובבניים ולכל מי שחש כאבים. שיטת קינטיקס דוגלת בפיזיותרפיה מקצועית, בטוחה, יעילה, וללא חשש מפציעות חוזרות.

טיפולי הפיזיותרפיה שתחוו הם ברמה הגבוהה ביותר. הטיפולים מבוססים על אבחון ראשוני יסודי ומקצועי. כל הטיפולים מבוצעים על ידי צוות פיזיותרפיסטים בכיר בעל למעלה מ - 10 שנות ניסיון, העושים שימוש בטכנולוגיות ובשיטות הטיפול המתקדמות בעולם. בתום סדרת טיפולי הפיזיותרפיה תועברו להליך שיקום תנועתי, שיטת שיקום ייחודית של קינטיקס.

כמה זמן נמשך טיפול פיזיותרפיה?

רק בקינטיקס תקבלו טיפול בשיטת אחד על אחד במשך שעה על ידי פיזיותרפיסט/ית בכיר/ה, תוך שימוש בציוד האבחון והשיקום המתקדם בעולם.

מה ייחודי לשיטות הטיפול של קינטיקס?

שיטת קינטיקס מבוססת על שילוב מגוון שיטות טיפול וביניהן: טיפולים מנואליים, טיפולי אולטרה סאונד, אלקטרו-תרפיה, גלי הלם, דיקור, ביופידבק, דינמומטר איזוקינטי, אימון פונקציונאלי והכל תוך שילוב ושיתוף ידע מתחומי הפיזיותרפיה, הפיזיולוגיה והביו-מכאניקה.

מי מטפל בי?

צוות הפיזיותרפיסטים שלנו גויס בקפידה וכולל פיזיותרפיסטים מוסמכים, בעלי תעודת פיזיותרפיסט של משרד הבריאות. כל אנשי הצוות במכוני קינטיקס עברו הכשרות מתקדמות באוניברסיטאות המובילות וכן הכשרות על פי שיטת קינטיקס. כל הפיזיותרפיסטים של מכוני קינטיקס הם בוגרים ובעלי ניסיון. טובי הספורטאים התחרותיים בישראל בוחרים כבר שנים רבות במכוני קינטיקס, כדי שישקמו אותם ויחזירו אותם בצורה המיטבית לפעילות התחרותית.

סוגי הפציעות בהן אנו מטפלים

קרע בצולבת קידמית

קרע ברצועה צידית MCL

קרע במניסקוס פנימי וחיצוני

כל סוגי הנקעים בקרסול

פגיעות של גיד אכילס

שיקום לאחר קרע בשריר

שיקום לאחר כל ניתוחי הברך

טיפולים בבלט ופריצת דיסק

מתיחות בשרירים ושברי תלישה

שיקום לאחר בקע בטני ומפשעתי

קרע בלברום כתף וירך

בקע ספורטאים בקע בטני

טיפול בדורבן כולל גלי הלם

כאבי ברכיים עקב שחיקת סחוס

פריקות כתף וניתוחי לברום

טיפול בכאבי גב תחתון LBP

בלט ופריצת דיסק וכאבי גב תחתון

מרפק טניס מרפק גולף תעלה קרפלית

החלפת מפרק ירך וברך

המכשור שלנו

אולטרה סאונד

אלקטרותרפיה

גלי הלם

מכשיר לאבחון ושיפור שיווי המשקל [Bobo]


דינמומטר איזוקינטי

מכשיר פונקציונאלי קייזר Keiser

שיטות הטיפול

דיקור יבש

דיקור יבש

עיסוי ותרגול רפואי

טיפוליים מנואליים

טייפינג קיניזיולוגי

טיפול באולטרסאונד

טיפול בחשמל

טיפול בגלי-הלם

הידרותרפיה

השיטה מנצלת את התכונות הפיזיות של המים (חום המים, תחושת נעימות מרגיעה ומשחררת, לחץ הידרוסטאטי והפחתת משקל המטופל).

הידרותרפיה משמשת כאמצעי לטיפול בפתולוגיות שונות דוגמת: כאבי מפרקים, פריצת דיסק, בעיות ניווניות בשלד ובמערכת השרירים, מחלת פרקינסון, הפרעות קשב ועוד. מטרתו של הטיפול היא עצירת ההידרדרות הפיזיולוגית, הפחתת כאב, וביסוס מערכת השרירים שתתמוך ותסייע בעתיד לשלד בעבודתו.

למים יש תכונות מרכזיות שתורת ההידרותרפיה מנצלת לתועלתה. הגוף מאבד כשני שלישים ממשקלו עם הכניסה למים; כך קל יותר להשכיבו במצב אופקי ולטפל בכאב ללא לחץ על עמוד השדרה, ויתר המפרקים שמסביבו.

הלחץ ההידרוסטטי משפיע על המטופל בשמירה על היציבות שלו במים; כלומר, המטופל בשיטת ההידרותרפיה אינו מאפשר לגוף ליפול או לאבד את שיווי המשקל.

הלחץ ההידרוסטטי עולה ככל שמעמיקים; זוהי אחת הדרכים להעלות את העומס על בית החזה. לפיכך, צלילה ותרגילים מתחת למים ישפרו את המערך הנשימתי, ואת היכולת להתנגד לגורמי מחלות למיניהן ברמה התפקודית הלחץ ההידרוסטטי מסייע במניעת התהוות של בצקות, בסילוק פסולת ונוזלים מצטברים, והארכת שרירי הנשימה.

המים החמים בהם מתבצע הטיפול מרפים את השרירים המכווצים מסביב למקום הכואב, ומביאים להקלה מיידית, שתלך ותתארך עם הזמן. הם מדכאים את מערכת העצבים הסימפטטית, שאחראית על קצב הלב, ופועלים במקביל ללחץ ההידרוסטטי, בהעלאה של לחץ הדם.

מיועד לאנשים עם בעיות אורתופדיות (שברים, קיצורי שרירים) ואנשים הסובלים מכאבים כרוניים מפושטים כמו פיברומיאלגיה ומחלות פרקים. כשמתבגרים, מתרבים השינויים הניווניים בעמוד השדרה, שינויים אלו גוררים אחריהם פתולוגיות שונות בטונוס השריר ומשפיעות על תפקודו התקין של הגוף כמכלול שלם. מקצועות המאופיינים בלחץ נפשי רב וישיבה מרובה מול מסך מחשב במשרד או בתפקידי נהיגה יוצרים עומס רב על מערכת השרירים התומכת בשלד ומעודדים שחיקה ופציעה של השלד ומערכת הסחוסים.

הטיפול ההידרותרפי, מנסה לתת מענה לבעיות השלד והשרירים להפחית לחצים מאזורים בעלי רגישות עצבית, להפעיל מחדש מפרקים מנוונים ולהחזירם לתפקוד.

לייעוץ או מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הנחות לחברי קופת חולים כללית מושלם וביטוחי בריאות פרטיים