אבחון ואימון ספורטאים בחיפה ובראשון לציון

ליווי ספורטאים תחרותיים

רוצים להיות חזקים יותר, מהירים יותר ואתלטיים יותר? שואפים לממש את הפוטנציאל התחרותי הגלום בכם? חולמים להיות חטובים וגמישים יותר ולהשיג יעדים שהצבתם לעצמכם?

הגעתם בדיוק למקום הנכון!!! הצוות המנצח של קינטיקס ייקח אתכם רחוק יותר וגבוה יותר ממה שיכולתם לדמיין! תנו למקצוענים להגשים לכם את החלום! חלומות נועדו להגשמה!

!!! Dream Big Work Hard

לאחר שנים רבות של עבודה וליווי צמוד של שחקני הליגות הבכירות ושחקני נבחרות ישראל מכל הענפים, כמו גם טיפוח גופני של ידוענים, ופתחנו את שיטת קינטיקס גם לקהל הרחב. הכל מתחיל באבחון ייחודי ומדויק, המתבסס על איסוף מדעי של 188 נתונים פיזיולוגיים ובהמשך התאמת תוכנית אימון אישית לכל רמה.

האימון בשיטת קינטיקס, נעשה באמצעות מערכות המדידה ובציוד האימון המתקדמים בעולם, ומותאם בצורה ייחודית למאפייני הגיל, הענף והמגדר, למטרות הספורטאי, אופיו והכל באמצעות צוות מקצועני, מנוסה ומנצח. את השיפור תרגישו בגוף ובנפש ואת ההוכחה לכך בדוחו"ת פיזיולוגיים מדויקים ואובייקטיביים.

צוות המאמנים שלנו נבחר בקפידה בסיום לימודיהם, ובנוסף להכשרתם האקדמית עברו הכשרות ייחודיות בשיטת קינטיקס, בפיזיולוגיה של המאמץ וביו-מכאניקה של הספורט.

מי מגיע להתאמן בקינטיקס?

כולם! קינטיקס אשר אבחנה, אימנה וליוותה בהצלחה רבה את מיטב ספורטאי נבחרות ישראל בכל הענפים לרבות ספורטאים אולימפיים, פותחת את שעריה לכלל האוכלוסייה הפעילה. הצוות המקצועי שלנו יסייע לכם להציב מטרות המתאימות בדיוק לגילכם ולרמת הכושר הגופני בה אתם מצויים. האבחון ושיטות האימון הייחודיות שלנו יסייעו לכם להגיע להישגים שלא חלמתם עליהם. תנו למקצוענים להגשים לכם את החלום!

מי יאמן אותי?

צוות המאמנים הבכיר של קינטיקס כולל אך ורק מאמני בעלי תארים אקדמיים מתקדמים בעלי למעלה מ 10 שנות ניסיון בתחומי הספורט ומדעי האימון. כל הצוות הוכשר על ידי פיזיולוג הספורט הבכיר ד"ר ירון ברק אשר בחר והכשיר את כל צוות האימון בקפידה רבה. כל המאמנים עוברים הכשרות ייחודיות בתורת האימון, בפיזיולוגיה של המאמץ ובביומכניקה של הספורט והכל על פי שיטת קינטיקס הפועלת כבר למעלה מ 25 שנה בהצלחה חסרת תקדים.

למי מיועדים האימונים?

כלל האוכלוסייה הפעילה מגיל 10 עד 120. מספורטאים תחרותיים ברמות הגבוהות ביותר ועד לספורטאים חובבניים בכל רמות הכושר הגופני

כיצד והיכן מתבצעים האימונים?

הצוות הבכיר של קינטיקס יבצע עבורכם אימון חווייתי לכל רמה במגוון מתקנים ייחודיים: אולם ספורט ייעודי של קינטיקס המאובזר בציוד האימון המתקדם בעולם, חדר כושר ממוזג ומאובזר של רשת הולמס פלייס המשמש את צוות קינטיקס, בריכת אימון ייחודית, חול ים, מגרשי דשא ומגרשים ייעודיים לכל ענף והכל תוך שימוש בטכנולוגיות ובציוד האימון המתקדם בעולם. במהלך האימונים צוות המאמנים יחשוף אתכם לשיטות מדידה, שיטות אימון ומכשור אימון שטרם נחשפתם אליו. אתם עומדים לחוות אימון ברמה אחרת והתקדמות גופנית בקצב מסחרר!

לייעוץ או מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הנחות לחברי קופת חולים כללית מושלם וביטוחי בריאות פרטיים