קינטיקס

פיזיותרפיה בחיפה * פיזיותרפיה בראשון לציון * שיקום לאחר פציעה

צפו איך אנחנו עושים את זה

צוות הפיזיותרפיסטים והמאמנים שלנו נבחר בקפידה ובנוסף להכשרתם האקדמית עברו הכשרות ייחודיות בשיטת קינטיקס בפיזיותרפיה, פיזיולוגיה וביו-מכאניקה

קינטיקס מספקת שרותי פיזיותרפיה לכלל האוכלוסיה מגיל 12-120 וכן לספורטאים חובבנים ותחרותיים. לאחר שליווינו במשך כשני עשורים את מיטב הספורטאים התחרותיים בישראל, קינטיקס פתחה את שעריה לאוכלוסיה המבוגרת ולילדים. לקינטיקס מכון פיזיותרפיה בחיפה המשרת את אזור חיפה, נשר והקריות וכן מכון פיזותרפיה בראשון לציון המשרת את אזור ראשל"צ, חולון, בת ים, תל אביב באר יעקב, אשדוד ואת כל ישובי הסביבה

בואו ליהנות מידע וניסיון שנצברו במשך למעלה מ-15 שנה, וממודל משולב של אבחון פיזיולוגי, פיזיותרפיה, שיקום תנועתי ואימונים ייחודיים. תנו למקצוענים להוביל אתכם עם הון אנושי מובחר ומנוסה, באמצעות המכשור ומערכות המדידה המתקדמות בעולם.

שיטת קינטיקס מתאימה לכולם! לכלל האוכלוסייה הסובלת מכאב או פציעה וגם לספורטאים ופעילים גופנית השואפים למקסם יכולותיהם

מכוני קינטיקס

מכוני הפיזיותרפיה השיקום והאימון של קינטיקס הם מקומות שכיף לבוא אליהם ונעים להיות בהם. הם עומדים בחזית תחומי הפיזותרפיה האימון והשיקום. בקרוב ייפתחו מכונים נוספים, ברעננה, בשרון ובירושלים-מודיעין, וזאת בכדי להנגיש את הידע והניסיון של שיטת קינטיקס, לכלל האוכלוסיה ולספורטאים מכל רחבי הארץ.

ד"ר ירון ברק,
מייסד שיטת קינטיקס

ד"ר ירון ברק, בעלים ומנהל מקצועי של רשת מכוני קינטיקס, הינו מומחה לביו-מכאניקה קלינית לפיזיולוגיה של הספורט, בעל שם עולמי באבחון ושיקום פציעות מכל הסוגים וכן פציעות ספורט. מזה כ-20 שנה כלל האולוסיה הפצועה כמו גם טובי הספורטאים בישראל פונים אליו לאחר פציעות וסומכים עליו כי יחזירם לכשירות מלאה, בעיקר בזכות יסודיות האבחון כמו גם שיטת השיקום הייחודית שפיתח ד"ר ברק. שיטת " השיקום התנועתי ", מהווה חלק בלתי נפרד משיטת קינטיקס.

ד"ר ברק הינו פיזיולוג ספורט בכיר המרצה באוניברסיטאות בארץ ובעולם, כולל אוני' תל אביב, אוני' חיפה ומכון וינגייט. במשך 21 שנה ברציפות שימש כפיזיולוג הראשי של מועדוני הפאר בכדורגל הישראלי - מכבי חיפה ומכבי ת"א.

שיטת קינטיקס אשר פיתח ד"ר ברק מסייעת מדי שנה לאלפי בני אדם מכל הגילאים, כמו גם למתאמנים וספורטאים משלל ענפים לחזור לתפקוד מלא. תחת כנפיו של ד"ר ברק ובהנחייתו הוכשרו עשרות פיזיותרפיסטים ומאמנים מהשורה הראשונה בישראל.

הצוות שלנו

ד"ר ירון ברק
פיזיותרפיסטים בכירים
  בוגרי תארים אקדמיים, עם יותר מ-10 שנות ניסיון.
מאמני כושר
 בעלי תואר אקדמאי באימון גופני ועם למעלה מ-10 שנות ניסיון.
משקמים תנועתיים
 מאמני כושר בכירים, בעלי התמחות באימון ושיקום תנועתי בשיטת קינטיקס.
מערך לוגיסטי
שירות לקוחות

לקוחות קינטיקס נהנים מאולמות ממוזגים ורחבי ידיים המשמשים לאימונים אישיים ושיקום תנועתי, מבריכה שיקומית ומחדר הכושר הגדול והמפואר בישראל המאפשרים למקסם את חוויית האימון והשיקום. בקינטיקס תיהנו ממקצועיות ברמה הגבוהה ביותר, מיחס אישי וחם ומליווי צמוד לאורך הדרך. כמו כן, לקוחותינו נהנים מספא מפואר הכולל סאונות, ג'קוזי ומלתחות מפנקות וכל זאת ללא תוספת תשלום.

המכשור שלנו

אולטרה סאונד

אלקטרותרפיה

גלי הלם

מכשיר לאבחון ושיפור שיווי המשקל [Bobo]


דינמומטר איזוקינטי

מכשיר פונקציונאלי קייזר Keiser

לייעוץ או מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הנחות לחברי קופת חולים כללית מושלם וביטוחי בריאות פרטיים