אבחון פיזיולוגי לספורטאים

מה שלא ניתן למדוד אי אפשר לשפר לפני שמתאמנים, מאבחנים!

אבחון ייחודי בשיטת קינטיקס אשר במהלכו נאתר את "נקודת המוצא" ממנה נזנק קדימה ונתחיל בשיפור המאתגר של כלל יכולותיכם הגופניות. אבחון זה יסייע לנו להפוך אתכם לחזקים יותר, מהירים יותר ואתלטיים יותר ובקיצור – יותר. אפילו יותר ממה שהאמנתם שאתם יכולים להיות!

האבחון אורך כשעה, נעשה על ידי מומחים מובילים בתחום רפואת הספורט ומתבצע בעזרת מערכות המדידה הטובות בעולם. ניתוח הנתונים הייחודי של התוצאות פותח ע"י קינטיקס ומאפשר להנפיק לכם "כרטיס ביקור פיזיולוגי" המהווה תעודת זהות פיזיולוגית המתבססת על 188 נתונים גופניים שנאספו מכם במקצועיות רבה.

מכון קינטיקס מתגאה על היותו מבין מכוני האבחון והשיקום היחידים בישראל המצויידים בדינמומטר איזוקינטי ממוחשב למדידת כוח מסוג BIODEX.

סגולות המכשיר מאפשרות לאבחן בצורה ממוחשבת, מהימנה ואובייקטיבית את תיפקודם המדוייק של כלל השרירים והמפרקים. מאות מחקרים הוכיחו כי הדינמומטר האיזוקינטי נחשב למכשיר היעיל, המהיר והבטוח ביותר לאבחון, אימון ושיקום מערכת השלד, השרירים והמפרקים.

המכשיר הינו היחיד בעולם המספק נתונים ממוחשבים ומדוייקים של כוח השריר, סבולת השריר, יחסי השרירים בתוך גפה [לדוגמא היחס בין פושטי וכופפי הברך] וכמובן השוואה בין הגפיים והכל על גבי פלט ממוחשב. הדו"ח הממוחשב מספק מידע מדוייק של ערכי הכוח היחסיים למשקל גופו ועיסוקו הספורטיבי של הנבדק וכן השוואה לנורמות המקובלות.

ד"ר ירון ברק, בעלי המכון, מומחה בעל שם עולמי בתחום מדידות הכוח הממוחשבות, ביצע את עבודת הדוקטורט שלו בתחום האימון והשיקום באמצעות מכשיר זה ונחשב למומחה בעל שם עולמי בתחום בדיקות הכוח הממוחשבות.

המכשיר משמש אותנו באופן יומיומי באבחון, אימון ושיקום של ספורטאים רבים ומוכרים, בהתאמת תוכניות אימון ייעודיות לשיפור כוח וסבולת שרירית ובשיפור מהירות וכוח מתפרץ וכן על מנת לבקר בצורה מדעית את שלבי ההתקדמות בהליכי שיקום של פציעות מגוונות. להתרשמות מדרך פעולת המכשיר בקרו בגלריית הסרטונים.

קבוצות ספורט מובילות בישראל מפנות ספורטאים ומועמדים חדשים רבים למכון מתוך מטרה לזהות פתולוגיות שריריות ומפרקיות וכן את יכולתם הפיזיולוגית המדוייקת.

למה אני צריך אבחון?

התשובה לכך ברורה – כדי לדעת מה לשפר: זריזות? מהירות? גמישות? כוח מתפרץ? שיווי משקל? מהירות תגובה ? סבולת שריר? סבולת לב ריאה? בשיטת קינטיקס, לאחר שנאבחן 188 נתונים פיזיולוגיים, ולאחר שתגדירו מה תרצו לשפר, נגשים עבורכם את המשימה מעבר למצופה. בין השאר אנו משפרים:

יעילות תנועתית
כוח וסבולת שרירי ליבה
שליטה השרירית
שיווי משקל סטטי ודינאמי
כוח כללי וכוח מתפרץ
גמישות שרירית
מהירות תגובה לראייה ולצליל
קואורדינציה כללית וייעודית לענף
אתלטיות
זריזות
מהירות

למי מיועד האבחון?

קינטיקס, אשר במשך כשני עשורים מאבחנת ומטפחת את טובי הספורטאים בישראל, פותחת את שעריה לכלל האוכלוסייה הפעילה. גם אתם יכולים ליהנות מהידע והניסיון, מהצוות הבכיר, מהציוד ובעיקר משיטת קינטיקס שהפכה למותג לאומי ובינלאומי.

כמה זמן אורך האבחון ומתי מקבלים את התוצאות?

האבחון אורך כשעה ומיד בסיומו תקבלו דו"ח מסכם עם כלל הנתונים שנאספו, והכל בהשוואה לנורמה לפי גיל, מגדר, משקל ותחום גופני. התוצאות זמינות עבורכם אונליין מיד בסיום האבחון.

כיצד מתבצע האבחון?

האבחון בשיטת קינטיקס מאפשר לנו (ולכם) לקבל תמונת מצב מושלמת של הגוף שלכם. כל אחד מאיתנו בנוי אחרת מבחינה פיזיולוגית ומוטורית, ומטרת האבחון היא ליעל את תוכנית האימון לפי היכולות האמיתיות של הגוף שלכם, כל זאת בכדי להביא אתכם להישגים שאפילו לא חלמתם עליהם וגם, חשוב לא פחות, בכדי למנוע פציעות.

סקירה אורתופדית

סקירה אורתופדית ופיזיולוגית מקיפה לכלל השרירים והמפרקים

כוח יחסי למשקל

אבחון כוח ממוחשב באמצעות הדינמומטר האיזוקינטי

כוח מתפרץ

מבדקי ניתור ויציאה מהמקום באמצעות מערכת תאים פוטואלקטרית מתוחכמת

זריזות

מדידה ממוחשבת של זריזות רגליים

יציבה סטטית ודינאמית

בדיקה ממוחשבת לשיווי משקל ותפקוד שרירי יציבה

מהירות

מדידת מהירות תגובה, מהירות ריצה ויעילות תנועתית באמצעות מערכת תאים פוטואלקטרית מתוחכמת

לייעוץ או מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הנחות לחברי קופת חולים כללית מושלם וביטוחי בריאות פרטיים