אבחון איזוקינטי
אבחון כח ממוחשב

הפיזיולוג הבכיר ד"ר ירון ברק [בוקי] הינו מומחה בעל שם עולמי בבדיקות כוח ממוחשבות באמצעות הדינמומטר האיזוקינטי היוקרתי של חברת Biodex.

מכשיר ייחודי זה מאפשר ביצוע של בדיקות כח ממוחשבות ובדיקות תפקודיות של כלל מערכת השרירים והמפרקים.

באמצעות בדיקות אילו מתקבל מידע מדויק ומהימן על כוח השריר, סבולת השריר והתפקוד המפרקי. הבדיקות מתבצעות במהירויות שונות ובמאמצים שריריים מגוונים. תוצאות הבדיקה והדוחו"ת הממוחשבים מאפשרים לאתר את ההפרשים בין הגפיים ובין קבוצות שרירים שונות, והכל בהשוואה לנורמה הנדרשת למשקל גוף, ענף ספורט, גיל, משקל ומגדר [נשים וגברים].

כמו כן, באמצעות המכשיר, ניתן לקבוע במדויק את התפקוד השרירי והמפרקי של איבר שנפגע ולקבוע בצורה מדעית ואובייקטיבית מהו השלב השיקומי בו מצוי המטופל. כל זאת יאפשר לצוות קינטיקס לתכנן בפקידה את המשך הליך השיקום. המכשיר משמש את רשת קינטיקס בשיפור הכוח והסבולת השרירית, שיפור הכוח היחסי למשקל גוף ושיפור הכוח המתפרץ.

המכשיר משמש הן לשיפור יכולות פיזיולוגיות ואתלטיות והן להליכי אבחון ושיקום. טובי המנתחים והאורתופדים בישראל ובעולם, כמו גם טובי המאמנים בספורט התחרותי בארץ ובעולם כולו, מאמינים כי האבחון והאימון האיזוקינטי הוא הדרך היעילה ביותר לשקם ולמקסם את תפקוד מערכת השרירים והמפרקים.

ד"ר ברק מומחה בעל שם עולמי בתחום בדיקות הכוח הממוחשבות, אשר ביצע את עבודת הדוקטורט שלו באמצעות מכשיר ייחודי זה, מבצע ומנתח בעצמו את הבדיקות האיזוקינטיות אותם תבצעו ברשת מכוני קינטיקס.

בואו לחוות אבחון ואימון באמצעות הרובוט המתקדם בעולם לבדיקות ואימוני כוח ממוחשבים.

לייעוץ או מידע נוסף אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם!

הנחות לחברי קופת חולים כללית מושלם וביטוחי בריאות פרטיים